O nas

 

Rozwijamy się z myślą o Tobie!

 

Myślą przewodnią działalności Warmińskiego Auto - Moto Klubu jest popularyzacja i upowszechnianie motoryzacji oraz stwarzanie warunków do uprawiania masowego i wyczynowego oraz amatorskiego sportu motorowego. Naszym celem jest rozwijanie działalności prowadzącej do utrzymania i podnoszenia sprawności fizycznej, krzewienie zamiłowania do motoryzacji i systematycznego uprawiania sportu, rekreacji i turystyki motorowej. Upowszechnianie uprawiania różnych dyscyplin sportowych, doskonalenie jazdy motocyklem oraz integracja środowiska motocyklowego. Wykształcenie wśród młodzieży cech ducha walki, honoru, rzetelności i przyjaźni oraz Promocja Miasta i Gminy Lidzbark Warmiński.

Wielkim marzeniem założycieli Klubu jest stworzenie miejsca, gdzie możliwe będzie bezpieczne uprawianie takich dyscyplin jak enduro, motocross, super enduro, quad cross, off-road, itp.,  dostępnego dla wszystkich chętnych. czyli największego i najnowocześniejszego w Polsce centrum uprawiania sportów motorowych.

 Poprzez popularyzację i upowszechnianie motoryzacji chcemy propagować na rzecz kultury technicznej i osobistej wśród motocyklistów, tak aby zmienić ogólnie przyjęty stereotyp o motocyklistach i ich kulturze czy też subkulturze, który od wielu lat niesłusznie i niepodzielnie króluje w społeczeństwie. Nasz Klub wspiera wszystkie instytucje i organizacje pozarządowe organizujące akcje charytatywne, propagujące bezpieczeństwo drogowe,  pierwszą pomoc medyczną oraz działające na rzecz osób wykluczonych.

 Warmiński Auto - Moto Klub formalnie zarejestrowany został w styczniu 2012 roku przez grupę zapaleńców kochających sport motorowy, chcących   połączyć motocyklistów w grono ludzi, dla których liczy się pasja i dobra zabawa.  Od tego czasu czynnie działa i organizuje imprezy z cyklu  Enduro Race Extreme oraz motocyklowe imprezy integracyjne.  Trasy do Enduro Race Extreme powstały  dzięki pracy i zaangażowaniu członków Warmińskiego Auto ? Moto Klubu.   Powstały tory : ENDURO -  trasa jest bardzo zróżnicowana i poradzi sobie z nią każdy, niezależnie czy jest młodym adeptem jazdy motocyklem Enduro czy też doświadczonym. Trasa przebiega terenem leśnym i otwartym, posiada strome podjazdy, zjazdy, wodę, błoto oraz sypkie piachy oraz CROSS ? tor piaszczysty z wieloma zakrętami i przyjemnymi skokami. Na tym torze można doskonalić technikę jazdy oraz doznać niepowtarzalnych, wspaniałych wrażeń z jazdy. Nasze obiekty znajdują się na obrzeżach malowniczego Lidzbarka Warmińskiego a dokładnie przy ulicy Wrzosowej. 

 30 stycznia 2013 roku Warmiński Auto-Moto Klub dołączył  do Polskiego Związku Motorowego co pozwoli nam również na organizację ogólnopolskich  sportowych imprez min: Mistrzostw Polski Super  Enduro  czy imprez z serii Cross Country. Nasze imprezy skierowane są do wszystkich miłośników sportów motocyklowych, lecz szczególną troskę kierujemy do  amatorów sportów motorowych, aby poznali smak rywalizacji w zgodzie z zasadą fair play,  mogli poczuć ducha współzawodnictwa, aby doskonalili technikę jazdy, mogli obcować z zawodnikami mającymi już doświadczenie  w zawodach  wyższych rangą  i być może w przyszłości dołączyli do grona zawodowców. 

W Naszych szeregach są amatorzy cross oraz enduro, są również zawodnicy profesjonalni  posiadający licencję PZM  typu A oraz C, którzy reprezentują  barwy Naszego Klubu  min. w Mistrzostwach Strefy Północnej. Mamy również zawodników startujących   w Mistrzostwach Polski Super Moto. Członkami Naszego Klubu są również zawodnicy biorący udział w amatorskich rajdach samochodowych.

W  tym roku poszerzyliśmy Nasz kompleks sportowy o kolejny tor, tym razem do  Cross Country. Czynimy również starania by jeszcze w tym roku kalendarzowym powstał tor do  Super Enduro.

Dołącz do Nas  już dziś. Serdecznie zapraszamy.

 

 Myślą przewodnią działalności Warmińskiego Auto - Moto Klubu jest popularyzacja i upowszechnianie motoryzacji oraz stwarzanie warunków do uprawiania masowego i wyczynowego oraz amatorskiego sportu motorowego. Naszym celem jest rozwijanie działalności prowadzącej do utrzymania i podnoszenia sprawności fizycznej, krzewienie zamiłowania do motoryzacji i systematycznego uprawiania sportu, rekreacji i turystyki motorowej. Upowszechnianie uprawiania różnych dyscyplin sportowych, doskonalenie jazdy motocyklem oraz integracja środowiska motocyklowego. Wykształcenie wśród młodzieży cech ducha walki, honoru, rzetelności i przyjaźni, Promocja Miasta oraz Gminy Lidzbark Warmiński.

Wielkim marzeniem założycieli Klubu jest stworzenie miejsca, gdzie możliwe będzie bezpieczne uprawianie takich dyscyplin jak enduro, motocross, superenduro, quadcross, off-road, itp.,  dostępnego dla wszystkich chętnych. czyli największego i najnowocześniejszego w Polsce centrum uprawiania sportów motorowych.

 Poprzez popularyzację i upowszechnianie motoryzacji chcemy propagować na rzecz kultury technicznej i osobistej wśród motocyklistów, tak aby zmienić ogólnie przyjęty stereotyp opinii o motocyklistach i ich kulturze czy też subkulturze, który od wielu lat niesłusznie i niepodzielnie króluje w społeczeństwie. Nasz Klub wspiera wszystkie instytucje i organizacje pozarządowe organizujące akcje charytatywne propagujące bezpieczeństwo drogowe,  pierwszą pomoc medyczną oraz działających na rzecz osób wykluczonych.

 Warmiński Auto ? Moto Klub formalnie zarejestrowany został w styczniu 2012 roku przez grupę zapaleńców kochających sport motorowy, chcących   połączyć motocyklistów w grono ludzi, dla których liczy się pasja i dobra zabawa.  Od tego czasu czynnie działa i organizuje imprezy z cyklu  Enduro Race Extreme oraz motocyklowe imprezy integracyjne.  Trasy do Enduro Race Extreme powstały  dzięki pracy i zaangażowaniu członków Warmińskiego Auto - Moto Klubu.   Powstały tory : ENDURO ?  trasa jest bardzo zróżnicowana i poradzi sobie z nią każdy, niezależnie czy jest młodym adeptem jazdy motocyklem Enduro czy też doświadczonym. Trasa przebiega terenem leśnym i otwartym, posiada strome podjazdy, zjazdy, wodę, błoto oraz sypkie piachy oraz CROSS ? tor piaszczysty z wieloma zakrętami i przyjemnymi skokami. Na tym torze można doskonalić technikę jazdy oraz doznać niepowtarzalnych, wspaniałych wrażeń z jady. Nasze obiekty znajdują się na obrzeżach malowniczego Lidzbarka Warmińskiego a dokładnie przy ulicy Wrzosowej. 

 30 stycznia 2013 roku Warmiński Auto-Moto Klub dołączył  do Polskiego Związku Motorowego co pozwoli nam również na organizację ogólnopolskich  sportowych imprez min: Mistrzostwa Polski Super  Enduro  czy imprez z serii Cross Country. Nasze imprezy skierowane są do wszystkich miłośników sportów motocyklowych, lecz szczególną troskę kierujemy do  amatorów sportów motorowych, aby poznali smak rywalizacji w zgodzie z zasadą fair play,  mogli poczuć ducha współzawodnictwa, aby doskonalili technikę jazdy, mogli obcować z zawodnikami mającymi już doświadczenie  zdobyte w zawodach wyższych rangą  i w przyszłości być może dołączyć do grona zawodowców.  

 

W Naszych szeregach są amatorzy cross oraz enduro, są również zawodnicy  z licencja PZM  typu A oraz C, którzy reprezentują barwy Naszego Klubu min. w Mistrzostwach Strefy Północnej. Mamy w swych szeregach również zawodników startujących   w Mistrzostwach Polski  SuperMoto. Członkami Naszego Klubu są również zawodnicy biorący udział w amatorskich rajdach samochodowych.

W  tym roku  poszerzyliśmy nasz kompleks sportowy o kolejny odcinek tzn. tor do Cross Country. Czynimy również starania by na Naszym obiekcie, jeszcze w tym roku kalendarzowym, powstał tor do Super Enduro.

Siedziba klubu

 

Warmiński Auto-Moto Klub
11-100 Lidzbark Warmiński


NIP: 743 202 3626
REGON: 281380447
BGŻ: 56 2030 0045 1110 0000 0244 5340

Lokalizacja toru

 

Warmiński Auto-Moto Klub
ul. Wrzosowa
11-100 Lidzbark Warmiński
- droga nr 513
- wyjazd na Wozławki
(mapa)

E-mail

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.