2013.04.21 - Wyniki I Runda Mistrzostw Polski Strefy Północnej w Chełmnie
Przedłużająca się zima zakłóciła kalendarz startów motocrossowców, ale wreszcie ruszyli... Inauguracja miała miejsce w Chełmnie podczas I rundy Mistrzostw Polski Strefy Północnej. Aura i frekwencja dopisała.
Gratulujemy wszystkim zawodnikom, a w szczególności Kamilowi Maczukinowi z naszego klubu oraz kolegom z Moto Klubu Lidzbark Warmiński udanego startu.
Poniżej prezentujemy część wyników, a pełne wyniki do obejrzenia TUTAJ.
MX 65
1 Wojciech Kucharczyk Automobilklub Gorzowski
2 Wiktor Małecki KM Cross Lublin
3 Damian Zdunek Człuchowski AutoMoto Klub
???????????????.
6 Maksymilian Nikiel Motoklub Olsztyn
MX 85
1 Jakub Barczewski LKS Jastrząb Lipno
2 Dominik Małecki KM Cross Lublin
3 Kamil Osiedleniec KM Cross Lublin
???????????????????.
5 Cezary Lewko Motoklub Olsztyn
6 Jakub Baranowski Moto Klub Lidzbark Warmiński
MX 2 Junior
1 Luis Carstens Stowarzyszenie MOTOKLUB Grabinek
2 Michał Krech Motoklub Olsztyn
3 Karol Kruszyński Motosport Castrol Team Toruń
????????????????..
7 Kacper Kozłowski Moto Klub Lidzbark Warmiński
9 Alan Mendelewski Motoklub Orneta
12 Maciej Mękal Motoklub Olsztyn
MX 1
1 Łukasz Kędzierski KM Cross Lublin
2 Arkadiusz Mańk AMK Człuchów
3 Michał Jońca Motoklub Olsztyn TNT Motocross
????????????????????????
4 Marcin Szczepański Moto Klub Lidzbark Warmiński ZEM Racing Team
6 Wojtek Kuształa MK Lidzbark Warmiński
8 Krzysztof Dziadko Motoklub Olsztyn
10 Dominik Winckiewicz Moto Klub Lidzbark Warmiński
MX 1C
1 Kacper Paczyński WKM Więcbork
2 Marcin Kawczyński LKS Jastrząb Lipno
3 Marcin Olejnik LKS Jastrząb Lipno
??????????????????.
5 Kamil Maczukin WARMIŃSKI AUTO-MOTO-KLUB
8 Wojciech Rossochacki MK Lidzbark Warmiński
11 Dawid Holliński Moto Klub Lidzbark Warmiński
16 Jarosław Narwojsz KM Giżycko
17 Dariusz Kotfica Moto Klub Lidzbark Warmiński
MX 2C
1 Marcin Polnar PKS Korona Elbląg
2 Krzysztof Sulkowski MKS Nekla
3 Krzysztof Kulesza GKM Bałtyk Gdynia
??????????????????????
5 Krzysztof Pastuszka PKS Korona Elbląg
6 Marek Niepiekło MK Lidzbark Warmiński
9 Piotr Zinko PKS Korona Elbląg
12 Paweł Lemańczyk PKS Korona Elbląg
14 Marcin Samet PKS Korona Elbląg
18 Radosław Korkuć Motoklub Olsztyn
21 Bartłomiej Skiba PKS Korona Elbląg
22 Grzegorz Mendelewski Motoklub Orneta
26Rafał Owczarek PKS Korona Elbląg
MX Masters
1 Mirosław Kowalski Człuchowski AutoMotoKlub
2 Andrzej Szalbierz MKS Nekla
3 Dariusz Strzelecki Motosport Castrol Team Toruń
?????????????????????..
5 Wiktor Kuźniewski Moto Klub Lidzbark Warmiński
8 Bogdan Korkuć Motoklub Olsztyn
9 Piotr Czajkowski Motoklub Olsztyn
13 Jarosław Dąbrowski Motoklub Olsztyn
14 Józef Odrakiewicz Motoklub Olsztyn
15 Mariusz Skórynko Motoklub Olsztyn
16 Dariusz Urniaż Motoklub Olsztyn
17 Dariusz Lewko Motoklub Olsztyn
22 Andrzej Goleń MSM Mrągowo