2013.05.26 - Wyniki - I Runda KTM Wojciechowicz Enduro Race Extreme
WYNIKI I RUNDA KTM WOJCIECHOWICZ ENDURO RACE EXTREME
KLASA ENDURO LICENCJA | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
92 |
MATEUSZ WYROSTEK |
50 |
47 |
97 |
|
II |
83 |
ANDRZEJ GOLEŃ |
45 |
50 |
95 |
|
III |
729 |
JAKUB CHMIEL |
47 |
45 |
92 |
IV |
889 |
GRZEGORZ MOSKAL |
43 |
43 |
86 |
|
V |
73 |
DAWID CHOLIŃSKI |
41 |
- |
41 |
KLASA ENDURO AMATOR | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
71 |
KAMIL ŁAWRYNOWICZ |
50 |
50 |
100 |
|
II |
8 |
TOMASZ PERGOŁ |
47 |
47 |
94 |
|
III |
4 |
JAROSŁAW STASIOWSKI |
43 |
43 |
86 |
IV |
154 |
RAFAŁ POMORSKI |
41 |
39 |
80 |
|
V |
698 |
MARIUSZ GRAŻEWICZ |
35 |
41 |
76 |
|
VI |
97 | KACPER GOLEC | 45 | 31 | 76 | |
VII | 69 | DAMIAN OPALA | 33 | 37 | 70 | |
VIII | 82 | MACIEJ SZCZEPKOWSKI | 39 | 30 | 69 | |
IX | 96 | MACIEJ ŚWIĄTKOWSKI | 30 | 35 | 65 | |
X | 16 | ARTUR PIÓRKO | 31 | 33 | 64 | |
XI | 11 | REMIGIUSZ STASIOWSKI | - | 45 | 45 | |
XII | 14 | PAWEŁ SPONDOWSKI | 37 | - | 37 |
KLASA CROSS LICENCJA | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
111 |
ŁUKASZ KUROWSKI |
50 |
50 |
100 |
|
II |
1 |
KRZYSZTOF DZIADKO |
47 |
45 |
92 |
|
III |
47 |
WOJCIECH KUSZTAŁA |
43 |
47 |
90 |
IV |
500 |
PAVEL GARBAL |
41 |
43 |
84 |
|
V |
888/729 |
GRZEGORZ MOSKAL |
39 |
41 |
80 |
|
VI |
85 | IGOR ZIENKIEWICZ | 45 | 33 | 78 | |
VII | 285 | ŁUKASZ SKURAT | 35 | 39 | 74 | |
VIII | 20 | SVETLGORKIY PRIGORODNAYA | 37 | 37 | 74 | |
IX | 193 | MARIUSZ SKORYNKO | 33 | 35 | 68 |
KLASA CROSS AMATOR | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
29 |
ŁUKASZ TORHAN |
50 |
50 |
100 |
|
II |
172 |
RAFAŁ SIEKACZ |
45 |
47 |
92 |
|
III |
696 |
DANIEL SUTOWICZ |
47 |
45 |
92 |
IV |
77 |
ŁUKASZ BALIŃSKI |
43 |
43 |
86 |
|
V |
211 |
MACIEJ JANKOWSKI |
41 |
- |
41 |
KLASA MŁODZIK | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
4 |
DAWID STASIOWSKI |
50 |
50 |
100 |
|
II |
65 |
BARTOSZ DROZD |
47 |
47 |
94 |
|
III |
89 |
BARTŁOMIEJ WARDA |
41 |
45 |
86 |
IV |
7 |
PAWEŁ PAWELEC |
43 |
43 |
86 |
|
V |
728 |
KAMIL CHABROWSKI |
45 |
41 |
86 |