2013.07.07 - Wyniki - II Runda KTM Wojciechowicz Enduro Race Extreme
WYNIKI II RUNDA KTM WOJCIECHOWICZ ENDURO RACE EXTREME
KLASA ENDURO LICENCJA | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
83 |
ANDRZEJ GOLEŃ |
45 |
50 |
95 |
|
II |
92 |
MATEUSZ WYROSTEK |
50 |
45 |
95 |
|
III |
80 |
KORKUĆ RADOSŁAW |
47 |
47 |
94 |
IV |
227 |
WĘGRZYNOWSKI LESZEK |
43 |
43 |
86 |
|
|
KLASA ENDURO AMATOR | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
71 |
KAMIL ŁAWRYNOWICZ |
50 |
50 |
100 |
|
II |
96 |
ROBERT KNASIAK |
41 |
45 |
86 |
|
III |
698 |
MARIUSZ GRAŻEWICZ |
47 |
39 |
86 |
IV |
97 |
KACPER GOLEC |
39 |
43 |
82 |
|
V |
4 |
JAROSŁAW STASIOWSKI |
43 |
35 |
78 |
|
VI |
116 | MARIUSZ PIELAK | 45 | 33 | 78 | |
VII | 11 | REMIGIUSZ STASIOWSKI | 35 | 41 | 76 | |
VIII | 998 | TOMASZ PERGOŁ | 27 | 47 | 74 | |
IX | 69 | DAMIAN OPALA | 33 | 37 | 70 | |
X | 154 | RAFAŁ POMORSKI | 37 | 27 | 64 | |
XI | 1 | PIOTR SIENKIEWICZ | 31 | 31 | 62 | |
XII | 7 | ROBERT PAROL | 30 | 29 | 59 | |
XIII | 116 | ARTUR PIÓRKO | 28 | 30 | 58 | |
XIV | 9 | STANISŁAW ŻEBROWSKI | 25 | 28 | 53 | |
XV | 10 | DANIEL BRZOZOWSKI | 29 | - | 29 | |
XVI | 333 | MIKOŁAJ ŁUKIAN | 26 | - | 26 | |
XVII | 2 | ARKADIUSZ PIELAK | 24 | - | 24 |
KLASA CROSS LICENCJA | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
161 |
JĘDRZEJ ŻURALSKI |
47 |
50 |
97 |
|
II |
500 |
PAVEL GARBAR |
45 |
47 |
92 |
|
III |
1 |
KRZYSZTOF DZIADKO |
50 |
39 |
89 |
IV |
33 |
BOGDAN ALEXEY |
43 |
45 |
88 |
|
V |
4 |
MAXIM YAKOVENKO |
39 |
43 |
82 |
|
VI |
535 | KAMIL SZUTOWICZ | 41 | 41 | 82 | |
VII | 5 | SERGEY BESCHEREVNIH | 37 | 37 | 74 | |
VIII | 698 | MARIUSZ GRAŻEWICZ | - | 35 | 35 | |
IX | 193 | MARIUSZ SKORYNKO | 33 | - | 33 |
KLASA CROSS AMATOR | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
121 |
RAFAŁ FRAJDA |
47 |
50 |
97 |
|
II |
84 |
KRZYSZTOF MORAWSKI |
50 |
47 |
97 |
|
III |
96 |
PAWEŁ ŻURALSKI |
43 |
45 |
88 |
IV |
172 |
RAFAŁ SIEKACZ |
45 |
43 |
88 |
|
V |
29 |
ŁUKASZ TORHAN |
41 |
41 |
82 |
|
VI |
80 |
RADOSŁAW KORKUĆ |
37 | 39 |
76 |
|
VII |
51 |
KRYSTIAN TUMAS |
35 | 35 |
70 |
|
VIII |
7 KTM |
MAREK KLUCZKOWSKI |
39 | 31 |
70 |
|
IX |
64 |
ZDZIWSŁAW APANOWICZ |
31 | 37 |
68 |
|
X |
919 |
ADRIAN BIAŁOSZEWSKI |
33 | 33 |
66 |
|
XI |
7 |
ANDRZEJ ŻEBROWSKI |
29 | 30 |
59 |
|
XII |
202 |
DANIEL FRAJDA |
30 | 29 |
59 |
KLASA MŁODZIK | ||||||
Miejsce |
Numer startowy |
Imię i nazwisko |
Punktacja | |||
I bieg | II bieg | Suma | ||||
|
I |
96 |
JAKUB BARANOWSKI |
50 |
50 |
100 |
|
II |
77 |
ŁUKASZ BALIŃSKI |
47 |
47 |
94 |
|
III |
4 |
DAWID STASIOWSKI |
45 |
45 |
90 |
IV |
2 |
PAWEŁ PAWELEC |
43 |
- |
43 |
|
|